Ivana Kolorová

Ivana Korolová Životopis, Stáří, Manžel a čisté jmění

Ivana Korolová Životopis

Ivana Korolová, mnohostranný talent pocházející z Česka, září jako herečka, zpěvačka a dabingová umělkyně. Její všestrannost nezná mezí, protože plynule přechází mezi sférou herectví a hudby a v obou zanechává nesmazatelnou stopu. S magnetickou přítomností na jevišti a okouzlujícím hlasem Ivana uchvátila publikum v celé své rodné zemi i mimo ni.

Ivana Korolová Wikipedia

Ivanina cesta ke slávě byla poznamenána uměleckou rozmanitostí a neochvějným nasazením. Je uznávaná pro své herecké umění, zdobila televizní i filmové obrazovky a nechala diváky uchvátené svými výkony. Ivanino herecké portfolio od rolí v populárních inscenacích jako “Krejzovi” a “Dvanáct měsíců” svědčí o jejím oddanosti svému řemeslu.

Foto Ivana Korolova

Její hlasové nadání přesahuje herectví, Ivana je totiž také zdatnou dabingovou umělkyní. Ivanin hlasový rozsah, známý tím, že propůjčil svůj hlas ikonickým postavám, jako je Lisa Simpson a přispěl k projektům jako “Trollové” a “V hlavě”, se stal známým a ceněným přítomenem v českých médiích.

Tím však její umělecké počiny nekončí. Jako zpěvačka vstoupila do centra pozornosti řadou singlů, z nichž každý svědčí o jejím hudebním umu. Její singly „V tom“, „PMS“ a „Kruhy“ již rezonovaly u publika a naznačily hloubku a rozmanitost, kterou slibuje její debutové album.

Ivana Korolová Stáří

Ivana Korolová se narodila 17. září 1988 v malebném městě Pardubice. V roce 2023 je jí 34 let a v nadcházejícím září očekává 35. narozeniny.

Ivana Korolová Výška a vzhled

Ivana Korolová, stojící v půvabné výšce 5 stop 6 palců, má ohromující přítomnost. Její nápadná kombinace hnědých vlasů a světle hnědých očí vyzařuje přirozený šarm, který doplňuje její štíhlou postavu. Ivanin vzhled, maják krásy, umocňuje auru, kterou vnáší do svých hereckých i hudebních výkonů.

Skutečné jménoIvana Kolorová
Stáří34 let
Narozeniny17. září
Výška5 stop 6 palců
Známý jakoZpěvačka, herečka, textařka
Národnostčeský
Čistá hodnota1 milion dolarů

Ivana Korolová Manžel

Ivaně život zdobila láska v podobě jejího manžela Jiřího Veselého. Český kolega Jiří je talentovaný bubeník, který sdílí Ivaninu vášeň pro hudbu a umění. Láskyplné pouto páru dále obohacuje jejich rozkošná dcerka, svědectví o radosti a štěstí, které rodina do Ivanina života přináší.

Ivana Korolová Diskografie

Hudební cesta Ivany Korolové je prošpikována sbírkou úchvatných singlů, které předvádějí její pěvecké umění. Od podmanivého „V Tom“ po rytmické „Kruhy“ její písně rezonují směsí tanečně-elektropopu a nádechem nostalgie devadesátých let. Tato vydání položila základ pro její debutové album, připravené zahalit posluchače do okouzlujícího hudebního zážitku.

Umělecká cesta Ivany Korolové zahrnuje herectví, dabing a hudbu, vše hladce propletené jejím nepopiratelným talentem a bezmeznou vášní. Svým okouzlujícím hlasem, podmanivými výkony a charismatickou přítomností se Ivana i nadále prosazuje ve světě zábavy. Jak se vydává do nových sfér a neustále se vyvíjí, její odkaz jako ceněné české umělkyně zůstává pevně vrytý do srdcí těch, kteří měli tu čest zažít její práci.

Ivana Korolová Čistá hodnota

Od roku 2023 se Ivana Korolová může pochlubit odhadovaným čistým jměním kolem 1 milionu dolarů. Její působivé nahromadění bohatství je výsledkem její obětavé práce v zábavním i hudebním průmyslu. Prostřednictvím energických pódiových vystoupení a příjmů ze streamingu si Ivana upevnila svou pozici impozantní umělkyně s prosperující kariérou. Její přítomnost na platformách jako Spotify a Instagram dále posiluje její vliv a nabízí fanouškům okno do jejích mnohostranných talentů.

Ivana Korolová Přítomnost na sociálních sítích

Ivanina digitální stopa je důkazem její oblíbenosti a dosahu. S více než 13 000 posluchači měsíčně na Spotify, více než 58 000 sledujícími na Instagramu a prosperujícím kanálem YouTube, který se může pochlubit více než 14 000 odběrateli a 5,7 miliony zhlédnutí, je její online přítomnost odrazem její široké přitažlivosti. Tato digitální říše jí umožňuje spojit se s fanoušky na osobnější úrovni a sdílet pohledy na její uměleckou cestu a každodenní život.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top